Kim jesteśmy?

RAWme Box to pasja do zwierzaków i ich zdrowego surowego żywienia, która połączyła trzy bliskie sobie osoby: dwie siostry i ich przyjaciółkę. Każda z nas karmiąc psy i koty na surowo szukała na rynku gotowego rozwiązania, ale niestety dostępne opcje nie były dla nas satysfakcjonujące.

Zależało nam na tym, aby dawać naszym czworonogom mięso najwyższej jakości, świeże, nieprzetworzone i dostosowane indywidualnie do ich potrzeb, smaków i upodobań. Chciałyśmy mieć wygodę i komfort podawania gotowych porcji. Ważne było dla nas podawanie pełnowartościowych misek stworzonych według założeń diety BARF lub RAW, które zawierałyby wszystkie niezbędne związki odżywcze, w tym również suplementy. I tak oto w odpowiedzi na nasze potrzeby zrodził się pomysł na gotowego BARFa pod nazwą RAWme Box, inaczej surową dietę pudełkową dla psów i kotów.

W celu skomponowania i przygotowania porcji zgodnie z zasadami surowego żywienia, podjęłyśmy współpracę ze specjalistką od żywienia dietą RAW i autorką dwóch książek na temat surowego żywienia, Izabelą Sekułą. Kompozycja diety, wielkość porcji jak i różnorodność menu jest przygotowywana pod jej nadzorem.

Naszą misją jest rozpowszechnianie zalet surowego żywienia psów i kotów zbilansowanymi posiłkami, a także dostarczanie ich do mięsożerców na terenie całej Polski. Zapewniając tym samym oszczędność czasu, komfort i wygodę dla opiekunów.

Do komponowania porcji używamy mięsa od najlepszych lokalnych dostawców. Nasze worki są biodegradowalne i gdzie tylko jest to możliwe idziemy w rozwiązania ekologiczne, gdyż temat ochrony natury jest nam bardzo bliski. Na dzień dzisiejszy nie znalazłyśmy jeszcze rozwiązania na izolację mrożonego mięsa w sposób ekologiczny w 100%, natomiast nie tracimy nadziei i w dalszym ciągu testujemy i szukamy rozwiązania.

Agnieszka

Agnieszka Broszkiewicz

Agnieszka, urodzona psiara, żona Jerrego, mama przeuroczych bliźniaczek Lili i Mai oraz właścicielka dwóch Dużych Szwajcarskich Psów Pasterskich - Neli i Ramba. Ogród to miejsce, w którym uwielbia spędzać swój wolny czas, dba o każdy jego szczegół a największą przyjemnością to aktywne spotkania z przyjaciółmi i rodziną. W RAWme Box koordynuje codzienną pracę przy procesie produkcyjnym. Odpowiedzialna jest za zadowolonych psich klientów i ich opiekunów. Uważa, ze miski mają wyglądać pięknie, pachnieć a przede wszyskim smakować.

Paulina Zawadzka

Paulina, od dziecka marzyła, żeby zostać weterynarzem i tak po 12 latach w korporacji zdecydowała się otworzyć centrum wellness dla psów i kotów w Szwajcarii, gdzie mieszka. Na co dzień pracuje ze zwierzętami prowadzi hydroterapię, masaże, psi fitness i konsultacje w behawiorze. Mama Kayi, 12 letniej czekoladowej Labradorki i Nao niebieskiego Main Coona. Kaya 6 lat temu została sparaliżowana i wywróciła jej życie do góry nogami. Teraz chodzi i ma się dobrze jak na swój podeszły wiek, w dużej mierze dzięki wszystkim zabiegom jak i surowej diecie. Dach dzielą z Tristanem, w uroczej miejscowości otoczonej Alpejskimi krajobrazami. Inicjatorka pomysłu RAWme Box, odpowiedzialna za marketing i media socjalne.

Paulina
Magdalena

Magdalena Zawadzka-Schöntag

Madzia, pomimo, że stosunkowo niedawno odkryła swoja obsesję na punkcie psiaków, w momencie pojawienia się w jej życiu Molly, Owczarka Szetlandzkiego o kolorze Blue Merle, bardzo szybko stała się psią mamą roku. Poprzez książki, webinary i szkolenia ciągle pogłębia swoją wiedzę w psiej behawiorystyce i tym jak zaspokajać potrzeby genetyczne zwierząt. Stąd też narodziła się pasja do surowego żywienia psów i kotów. Na co dzień pani urzędnik, właścicielka firmy RAWme Box, mama nastolatek Marity, Mileny i Molly, jak i żona miłośnika zespołu Lady Pank, Piotra. W RAWme Box odpowiedzialna za finanse i sprawy administracyjne.